Serrapeptáza - Váš najlepší priateľ v boji s chorobami.

Niekedy som nemohol ani šoférovať kvôli bolesti, tak ma bolelo rameno..

Dobrý deň, nikdy som si nepomyslel, že budem niekedy písať nejakú referenciu na nejaký vitamínový doplnok, tobôž v dnešnej dobe plnej zavádzajúcej a lacnej  reklamy. Čo ma k tomu vôbec podnietilo ?
Som človek, ktorý veľa športuje a starám sa o zdravie, no napriek tomu ma jedného dňa začalo bolieť rameno tak, že som jednoducho nevládal pohnúť rukou. Hovorím si, prečo? Nemal som žiaden úraz, nič prečo by ma malo rameno bolieť, stravu som mal vždy vyváženú, racionálnu, no pritom pestrú. Hovorím si sám sebe, tak ja potom neviem aké problémy majú ostatní, keď ja robím všetko pre zdravie a výsledok je takýto. Keď bolesť neprechádzala a bola rovnako intenzívna, začal som chodiť k neurologičke, ktorá nenašla žiadne príčiny, vraj rameno je primerane opotrebované veku, mám 56 rokov. Bol som u nej asi päťkrát, predpísala mi Flector, ktorý zaberal, ale len na určitú dobu. Bolesť sa znova vrátila s rovnakou intenzitou. Niekedy som nemohol ani šoférovať kvôli bolesti, tak ma bolelo rameno. Preto šup Flector do seba a vedel som fungovať. Takto to trvalo asi dva roky.
Iba náhodou som na nete natrafil na enzým Serapetáza, a tak som sa rozhodol ho vyskúšať , aj keď s poriadnou dávkou nedôvery. Urobil som to len preto, lebo nikto mi nevedel pomôcť. Môžem zodpovedne napísať, že zo začiatku som nepociťoval žiadnu zmenu. Vybral som asi tri dávky a bol som rozhodnutý s tým po vybratí poslednej dávky prestať. Keď raz nechcete veriť, tak neveríte, ale inú možnosť zbaviť sa bolesti som nikde nenachádzal. Rozcvičovaním ma to bolelo ešte viac, kúpele a iná elektroliečba vôbec nezaberali. Mal som asi šťastie, že keď som bol s poslednou dávkou pri konci, tak som začal pociťovať malé zlepšenie. Kúpil som si ďalšie balenie a sám som si zvýšil dávku. Keď športujete, viete ako sa asi cíti človek, ktorého niečo bolí. Bolo pre mňa potešením, že bolesť sa pomaličky stále zmenšovala, až dnes je to tak, že rozmýšľam, kde tá bolesť vlastne bola. Trvalo to síce jeden rok, ale oplatilo sa, aj keď som veľmi zvažoval, mne sa oplatilo vydržať .
 S poďakovaním a pozdravom                                                                                                                      
 
XY     15.05.2013